Strefa klienta

Mineral Midrange S.A. - O nas

O nas

"Następny poziom konkurencyjności i przełom w produktywności zostanie osiągnięty przez firmy, które zapewnią swoim pracownikom szeroki dostęp do danych biznesowych, wizji, strategii oraz wspomagania procesów planowania w przedsiębiorstwach." - Tomasz M. Lewicki, Prezes Zarządu

Mineral Midrange jest polską spółką konsultingową działającą na europejskim rynku informatycznym i świadczącą klientom korporacyjnym usługi w zakresie Business Intelligence, Enterprise Planning, Finance Consolidation, dostawcą rozwiązań klasy Corporate Performance Management.

Rozwiązania oferowane przez Mineral Midrange to systemy do raportowania, systemy wspomagające proces planowania i budżetowania oraz integracja i konsolidacja danych finansowych. Znajduje zastosowanie w takich branżach jak: bankowość, ubezpieczenia, energetyka, FMCG/CPG, przemysł, administracja publiczna.

Partnerstwo z IBM

MINERAL MIDRANGE SA od kilkunastu już lat ściśle współpracuje z firmą IBM, posiada ogromne doświadczenie w zakresie technologii i rozwiązań IBM. Dzięki zdobytym kompetencjom potwierdzonym wieloma referencjami oraz certyfikatami Spółka posiada tytuł "IBM Gold Business Partner Expert Customer Analytics" w obszarze Business Analytics.