Strefa klienta

Relacje inwestorskie

Relacje inwestorskie

Witamy na stronie Relacji Inwestorskich MINERAL MIDRANGE SA!

W tym dziale zamieszczone są m.in. wybrane informacje o Spółce, jej Władzach, strukturze akcjonariatu, zestawienie raportów bieżących i okresowych, podstawowe dokumenty korporacyjne Spółki.

Znajdą tutaj Państwo także dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za współpracę w zakresie relacji z Inwestorami oraz Giełdą Papierów Wartościowych.

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi dotyczące zarówno naszej firmy jak i w zakresie współpracy z Inwestorami. Na wszelkie pytania postaramy się odpowiadać w jak najkrótszym czasie.

Prezes Tomasz Lewicki z pozostałymi współzałożycielami w trakcie debiutu Spółki na rynku NewConnect

MINERAL MIDRANGE SA na NewConnect

Zdjęcie z debiutu MINERAL MIDRANGE SA na NewConnect

Spółka MINERAL MIDRANGE SA zadebiutowała na rynku NewConnect w pogodny wtorkowy dzień 1 lipca 2008 roku. Była to wtedy 59 firma notowana na rynku i 35 debiutująca w roku 2008. Kurs odniesienia na pierwszą sesję wynosił 1,95 zł. Tyle samo wyniósł kurs otwarcia w dniu debiutu.

Podczas uroczystego debiutu w Sali NewConnect GPW Pan Tomasz Lewicki, Prezes Zarządu spółki MINERAL MIDRANGE SA, zwrócił się z podziękowaniami do pracowników i klientów spółki za dotychczasową i przyszłą współpracę oraz wyjaśnił najważniejsze cele wejścia na rynek NewConnect: "Wejście spółki na rynek publiczny ułatwi jej restrukturyzację i skalowalność. Będziemy chcieli konsekwentnie budować wartość dla naszych akcjonariuszy. Ułatwi nam to pozyskany kapitał w wysokości 1,5 mln zł dzięki, któremu będziemy w stanie szybciej rozwijać firmę."