Strefa klienta

Raportowanie i Analizy

Raportowanie i Analizy

IBM Cognos Analytics 11 (BI)

 

 

 

Nowoczesne raportowanie i inteligentna analiza danych z IBM Cognos Analytics

 

Ekonomicznie skalowane rozwiązanie umożliwiające szybkie i sprawne dostarczanie kompletnych i spójnych danych wszystkim użytkownikom

 

Oprogramowanie bazujące na otwartej platformie klasy korporacyjnej, które spełnia wszystkie wymogi w zakresie raportowania i  inteligentnej analizy danych oraz pomiarów efektywności przedsiębiorstwa.

 

Najważniejsze informacje:

  • Niezawodny i szybki dostęp do wszystkich posiadanych danych
  • Kompletny, spójny obraz działalności przedsiębiorstwa
  • Możliwość skalowania rozwiązania w miarę rozwoju społeczności użytkowników
  • Infrastruktura dopasowana do potrzeb firmy i ukierunkowania na rozwój
  • Raportowanie, wielowymiarowe analizy OLAP, hurtownia danych, alertowanie o zdarzeniach, wskaźniki, zapytania ad-hoc

 

IBM Cognos Analytics. Inteligentne decyzje. Lepsze wyniki!

IBM Cognos Analytics udostępnia nowatorskie środowisko pracy, które uzupełnia tradycyjne techniki inteligentnej analizy danych (Business Intelligence) o funkcje planowania, modelowania scenariuszy, monitorowania w czasie rzeczywistym i analiz prognostycznych. Dzięki możliwości interakcji z danymi i innymi użytkownikami, wyszukiwania informacji i zestawiania różnych perspektyw biznesowych IBM Cognos 11 stanowi środowisko pracy o niemal nieograniczonym potencjale.

 

IBM Cognos Analytics otwiera organizacjom drogę do poprawy efektywności, udostępniając:

  • Analizy dostępne i zrozumiałe dla wszystkich, w środowisku BI, które sprzyja wykorzystaniu merytorycznych kwalifikacji każdego użytkownika.
  • Zbiorową wiedzę wraz ze zintegrowanymi narzędziami do pracy zespołowej i utrzymywania sieciowych kontaktów społecznych z innymi uczestnikami procesów i projektów biznesowych.

 

Praktyczne ujęcie informacji na dowolnym etapie procesu biznesowego, zarówno w warunkach mobilnych, jak i w zadaniach realizowanych w czasie rzeczywistym, pozwalające natychmiast  reagować na zachodzące zdarzenia.

IBM Cognos Analytics to oprogramowanie zbudowane na sprawdzonej platformie technologicznej, przystosowane do bezproblemowej rozbudowy, aktualizacji i wydajnego skalowania – nawet do bardzo rozbudowanych implementacji.

IBM Cognos Analytics zapewnia użytkownikom i całym organizacjom swobodny wgląd w informacje, swobodę operowania na informacjach, a przez to – swobodę podejmowania decyzji opartych na rzetelnych danych, zwiększając efektywność biznesową.

files/mineral-midrange/Grafiki www/IBM_Cognos_logo_tight_text_1601634_1628406.jpg

 

Wróć