Strefa klienta

SEMINARIUM DLA FARMACJI

SEMINARIUM DLA FARMACJI

MINERAL MIDRANGE we współpracy z IBM przygotowało seminarium poświęcone rozwiązaniom analitycznym dedykowanym  Farmacji.  Celem spotkania było przekazanie praktycznej wiedzy, trendów i analitycznego know-how w branży. 

Podczas seminarium opowiedzieliśmy o naszych wdrożeniach w sektorze farmacji, podkreślając z jakimi problemami najczęściej spotykają się Firmy oraz jak sobie z podobnymi trudnościami poradzić.

Uczestnicy seminarium poznali rozwiązania, które usprawniają procesy tworzenia analiz, raportowania, a także dystrybucji informacji finansowych mających strategiczne znaczenie w procesie podejmowania trafniejszych decyzji. Ponadto byliśmy świadkiem ciekawej dyskusji poświęconej najważniejszym zagadnieniom związanym z wyzwaniami, z jakimi muszą się zmierzyć Firmy w 2017 roku. Firmy biorące udział w spotkaniu dowiedziały się jak szybko zwiększyć sprzedaż dzięki modelowaniu danych oraz jak optymalizować koszty.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które będą widoczne po zalogowaniu do Strefy Klienta. 

  • Hurtownia danych oraz system raportowo-analityczny - case study klienta
  • Planowanie i budżetowanie - business case klienta
  • Wyzwania dla branży farmaceutycznej w 2017 roku - GDPR
  • Watson Explorer – nowa era analityki
  • Analityka predykcyjna czyli jak w prosty sposób zwiększyć swoją sprzedaż?
  • Optymalizacja i efektywność w farmacji

 

Zachęcamy do spotkania, na którym zaprezentujemy najlepsze rozwiązania uwzględniające specyfikę i potrzeby Twojej Firmy.

 

 

Wróć