Strefa klienta

Formuły szkoleń

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia otwarte

Cykliczne szkolenia organizowane co miesiąc. Podczas szkoleń uczestnicy nabywają wiedzę oraz praktyczne umiejętności z funkcjonowania narzędzi IBM. Program został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić uczestnikowi samodzielną pracę na platformie IBM.

Zajęcia prowadzone są na materiałach w języku polskim i składają się z części teoretycznej oraz warsztatów praktycznych. Po każdym zakończonym szkoleniu możemy przeprowadzić ewaluację ze szkolenia, a Klientowi dostarczyć raport poszkoleniowy. Po przebytym kursie uczestnik otrzymuje certyfikat.

Szkolenia zamknięte

 

Szkolenia zamknięte przeznaczone są dla Klientów z tej samej organizacji. Prowadzone są według standarowego programu szkoleń. Materiały i laby są dostępne w języku polskim. Szkolenie kończy się certyfikatem.

Szkolenia / warsztaty dedykowane

Szkolenia dedykowane przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby konkretnego Klienta. Przed każdym kursem przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy stworzyć program szkolenia idealnie dopasowany do celów naszego Klienta.

Każdorazowo dostosowujemy zarówno program warsztatu, jak i metody prowadzenia zajęć, rodzaje ćwiczeń i sposoby realizacji poszczególnych tematów. Zajęcia prowadzone są na materiałach w języku polskim i składają się z części teoretycznej oraz warsztatów praktycznych. Po każdym zakończonym szkoleniu możemy przeprowadzić ewaluację ze szkolenia, a Klientowi dostarczyć raport poszkoleniowy.

Szkolenia otwarte w siedzibie Klienta

 

Standardowy program szkoleń prowadzony w siedzibie Klienta.
Dostarczamy materiały oraz komputery z przygotowanym środowiskiem pracy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dowolne szkolenie z naszej oferty w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Jeśli firma zamawiająca nie posiada odpowiedniego sprzętu i często oprogramowania, nie będzie to przeszkodą dla realizacji naszych szkoleń.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem przenośnym : (komputery, rzutniki) i możemy przeprowadzić szkolenie w firmie klienta, lub w innym miejscu wskazanym przez niego.

Szkolenia zdalne

 

Każde szkolenie nadzoruje osobisty opiekun szkolenia. Szkolenia są przeprowadzane za pomocą technologii, która zapewnia komunikację wideo na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Sesja szkoleniowa odbywa się z dowolnego miejsca a ćwiczenia praktyczne są prowadzone z wykorzystaniem takiego samego środowiska, z jakiego korzysta trener. Wysoka jakość obrazu i dźwięku gwarantuje komfortowe warunki współpracy, a kompleksowe szyfrowanie spotkań i użycie haseł chronią ich bezpieczeństwo.

Kurs odbywa się zgodnie ze standardowym programem. 


Szkolenia samodzielne

 

Autoryzowane szkolenie IBM, w formie nagrania, z możliwością odtworzenia w dowolnym terminie i miejscu. W czasie szkolenia student samodzielnie realizuje kolejne moduły szkoleń, część teoretyczną, która poparta jest ćwiczeniami praktycznymi.
 

Cechy SPVC: 

 

- elastyczność - uczestnik sam decyduje kiedy i gdzie chce realizować szkolenie
- oszczędność czasu i kosztów - brak wyjazdów na szkolenia
- laboratoryjny charakter szkolenia - teoria poparta ćwiczeniami praktycznymi
- materiały dla uczestników - dokumentacja i certyfikat
- szkolenia autoryzowane - tworzone przez IBM

 

Jest to szkolenie do samodzielnej realizacji, we własnym tempie. Uczestnik otrzymuje dostęp do kursu, który jest aktywny przez 12 miesięcy ale od momentu rozpoczęcia szkolenia należy je ukończyć w ciągu 30-dni mogąc powtarzać  w tym czasie materiał dowolną ilość razy. Szkolenie jest dostępne 24h na dobę. Uczestnik ma dostęp do książki oraz labów.

Dla uczestników kursów są dostępne także fora internetowe, na których mogą rozmawiać i wymieniać się pytaniami oraz doświadczeniami z instruktorami lub innymi uczestnikami. Nie ma jednak jednego trenera dedykowanego do konkretnego kursu.