Strefa klienta

IBM Planning Analytics Express

Profesjonalne kompleksowe rozwiązanie do inteligentnej analizy danych i planowania

Nowoczesne rozwiązanie wspierające i automatyzujace budżetowanie, raportowanie i analizy dla przedsiębiorstw średniej wielkości.

 

IBM Planning Analytics Express

IBM Planning Analytics Express to pierwsze i jedyne zintegrowane rozwiązanie do inteligentnej analizy danych (BI) i budżetowania stworzone specjalnie z myślą o potrzebach przedsiębiorstw średniej wielkości. Udostępnia kluczowe funkcje raportowania, analizy, kokpity menedżerskie, karty wyników, mechanizmy planowania, budżetowania i prognozowania.

Najważniesze informacje:

 • Skrócenie cykli budżetowania nawet o 75%, a czasu opracowywania raportów z dni do minut.
 • Rozwiązanie pod pełną, samodzielną kontrolą działu finansowego i operacyjnego.
 • Wyjątkowo wysoka wydajność przetwarzania skomplikowanych modeli i zestawów danych.
 • Spersonalizowane planowanie i analizy w ramach zarządzanego procesu.

 

Zintegrowane raportowanie, budżetowanie i analizy

IBM Planning Analytics Express to kompletne rozwiązanie zaspokajające potrzeby średnich przedsiębiorstw w zakresie raportowania, analiz i budżetowania. Klienci mają do dyspozycji cztery moduły:

 • IBM Planning Analytics Express Reporter do samoobsługowego generowania raportów i zapytań ad hoc,
 • IBM Planning Analytics Express Advisor do analiz i wizualizacji,
 • IBM Planning Analytics Express Xcelerator do planowania i analiz biznesowych w środowisku aplikacji Microsoft Excel,
 • IBM Planning Analytics Express Planner do opracowywania planów, budżetów i prognoz.

Moduły oprogramowania IBM Planning Analytics Express mogą być używane niezależnie od siebie lub łącznie. Taka elastyczna, modularna strategia umożliwia rozpoczęcie od modułu lub modułów potrzebnych obecnie i rozbudowywanie rozwiązania w przyszłości. A zatem, nawet jeśli cele przedsiębiorstwa są bardzo ambitne, mogą być realizowane w małych krokach – z uwzględnieniem bieżących projektów, potrzeb biznesowych oraz ograniczeń budżetowych i kadrowych.

 

Łatwa implementacja i szybki zwrot inwestycji

Zaawansowane rozwiązanie do inteligentnej analizy danych (BI) i budżetowania jest teraz dostępne dla średnich przedsiębiorstw. Charakteryzuje się minimlanym kosztem, a jego wdrożenie wymaga tylko minimalnego zaangażowania informatyków i nie zakłóca bierzącej działalnosci.

 • Łatwość instalacji. Wstępne skonfigurowanie rozwiązania zawiera wszystkie składniki potrzebne do nieskomplikowanego wdrożenia i zarządzania
 • Łatwość uźycia. Dostęp samoobsługowy dla użytkowników biznesowych eliminuje zależność od pomocy informatyków
 • Łatwość zakupu. Zintegrowane rozwiązanie oferowane jest w przystępnej cenie jako pakiet przygotowany do implementacji na niewielką skalę, a jednocześnie przynoszący wymierna wartość biznesową i otwarty na przyszły rozwój.