Przejdź do treści

Kariera

Poszukujemy osób zaangażowanych myślących o rozwijaniu swoich kompetencji na granicy biznesu i IT.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Młodszy Konsultant wdrożeń systemów Business Analytics

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań do Planowania i Budżetowania oraz Business Analytics,
  • wdrażanie oprogramowania IBM Planning Analytics with Watson (TM1), IBM Cognos Analytics with Watson (BI),
  • realizacja projektów w dużych firmach polskich i zagranicznych,
  • budowanie kompetencji merytorycznych w obszarach biznesowych
    współpraca z członkami zespołów wdrożeniowych.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • praca w firmie specjalizującej się we wdrożeniach rozwiązań klasy Business Analytics,
  • szkolenia, zdobywanie certyfikatów IBM.
  • doświadczenie w pracy z najlepszymi rozwiązaniami na świecie
  • dostosowanie ścieżki kariery do indywidualnych predyspozycji
    wsparcie doświadczonych konsultantów.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, informatyczne, matematyczne, fizyczne, statystyczne itp. bądź ostatni rok studiów),
  • otwartość i chęć nauki nowych narzędzi i rozwiązań, chęć samodoskonalenia,
  • komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość Excela.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień controllingowych i finansowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale: finansów/controllingu, analiz biznesowych, wdrożeń systemów informatycznych itp.,
  • umiejętność pracy z narzędziami klasy Business Analytics (IBM Planning Analytics (TM1), IBM Cognos Analytics (BI), Tableau, QlikView, Power BI itp.)
  • znajomość SQL, relacyjnych baz danych
baner

wyślij wiadomość

chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Wyślij swoje CV na adres praca@mineralmidrange.com.

Skontaktujemy się z Tobą gdy pojawi się oferta dopasowana do Twoich kompetencji.