Przejdź do treści

Tomasz Mateusz Lewicki - Prezes Zarządu

Tomasz M. Lewicki jest współzałożycielem i akcjonariuszem Spółki oraz pełni funkcję Prezesa Zarządu Mineral Midrange Spółka Akcyjna. Z wykształcenia jest informatykiem, w 1994 r. uzyskał tytuł licencjata w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, natomiast tytuł magistra uzyskał na wydziale Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Szczecińskiego w roku 1996. W trakcie swojej kariery zawodowej zawsze zawiązany był z dziedziną technologii informatycznych, a w szczególności integracji oprogramowania. Pracował jako analityk – programista w DMZ „Chemak” w Szczecinie oraz specjalista w Zespole Systemów Giełdowych Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.
Studiował archeologię oraz fotografię artystyczną. W wolnym czasie gra na gitarze, tworząc swoją muzykę. Regularnie trenuje biegi oraz jest miłośnikiem grzybobrania.
Poświęca również czas na pisanie bajek i opowiadań. Najnowsze wyzwanie to narty wodne.

Marek Stanisław Wojtachnia - Wiceprezes Zarządu

Marek S. Wojtachnia jest współzałożycielem i akcjonariuszem Spółki oraz pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu Mineral Midrange Spółka Akcyjna. W latach 1993 – 1998 studiował na Wydziale Elektrycznym Politechniki Szczecińskiej, a w latach 1998 - 2000 studiował ekonomię na Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Pracował jako analityk - programista w DMZ „Chemak” w Szczecinie, był Członkiem Zarządu w Whitehouse Consultants sp. z o.o. w latach 2004 – 2008.

W wolnym czasie gra na gitarze w zespole rockowym, trenuje siatkówkę, pasjami czyta książki SF, sensacyjne i popularno-naukowe. W domu, pracy i podczas podróży samochodem, które uwielbia zasłuchuje się muzyką (rock, jazz, fusion, blues). Smakosz kuchni orientalnej.