Przejdź do treści

DIMENSIONS 2024

Podczas tegorocznej edycji DIMENSIONS mieliśmy okazję podzielić się praktycznymi case studies z wykorzystania IBM Planning Analytics with Watson w biznesie, zaprezentować najnowsze funkcje IBM Planning Analytics with Watson (TM1), plany jego rozwoju oraz wspólnie odkryć nowoczesne rozwiązania IBM w zakresie analizy danych i sztucznej inteligencji. Opowiedzieliśmy o narzędziach, które pomagają nam zwinnie prowadzić projekty wdrożeniowe a na koniec wysłuchaliśmy inspirującej prelekcji naszego specjalnego gościa- Kingi Zacharjasz, na temat budowania włączających zespołów.

Seminarium IBM Planning Analytics with Watson dla Finansów

W piątek, 14 czerwca, mieliśmy przyjemność gościć na seminarium IBM Planning Analytics with Watson, które przyciągnęło 15 entuzjastów zainteresowanych tematyką zaawansowanej analizy danych i planowania. Spotkanie odbyło się w kameralnej atmosferze, co sprzyjało interakcji i bezpośrednim rozmowom z ekspertami.

Konferencja „Integracja IBM Planning Analytics z osobistym stylem”

Nasze ostatnie wydarzenie koncentrowało się na zastosowaniu narzędzi takich jak Planning Analytics i WatsonX w podejmowaniu decyzji biznesowych. Spotkanie umożliwiło także networking oraz dyskusję o roli kobiet w liderowaniu zmian i znaczeniu kreowania profesjonalnego wizerunku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami spotkania.

Zarządzanie rozwojem Personelu kluczowym zadaniem HRów

Planning Analytics to wszechstronne narzędzie analityczne, które może znacznie usprawnić zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji. Dział HR może wykorzystać platformę do prognozowania potrzeb kadrowych, optymalizacji procesów rekrutacyjnych, monitorowania wydajności pracowników, planowania rozwoju i szkoleń oraz analizy rotacji i retencji.

Najczęstsze wyzwania biznesowe, czyli jak sobie radzić z Excelem

Case Study z wdrożenia, którego celem było zyskanie przejrzystego wglądu w kierunek rozwoju sytuacji finansowej i działalności biznesowej Firmy. Klientowi zależało, aby proces budżetowania i prognozowania był mniej pracochłonny a rozwiązanie połączyło planowanie finansowe i operacyjne.

IBM Planning Analytics with Watson

Aby wspierać firmy w planowaniu, zarządzaniu wydajnością i budowania spójnej strategii finansowej dla organizacji, IBM oferuje rozwiązanie IBM Planning Analytics with Watson.